Můžeme vás u nás přivítat?

BGRAM jsme my dva
Katka & Ondra

Oba jsme si „odkroutili“ několik let jako dělníci kreativního průmyslu. A když se v roce 2010 na scéně objevil Instagram, oba jsme si ho okamžitě oblíbili. 💛 

„Nebylo by vůbec špatné učit podnikatele a firmy pracovat s Instagramem“.

Psal se rok 2015 a Instagram byl v Česku ještě relativně novou platformou. Mnoho lidí si myslelo, že je to jen místo pro sdílení fotek jídla 🥑 a roztomilých zvířátek. 😸 

V roce 2015 se Katce v hlavě zrodil nápad, od kterého ji někteří odrazovali 😯 

Setkávala jsem se s názory, že školení Instagramu nebude mít dlouhodobý potenciál. Lidé přece nejsou tak neschopní, aby to nezvládali bez pomoci.

Skutečnost byla taková, že síť byla pro mnohé nová, hůř uchopitelná a lidé potřebovali jednoduše pochopit, jak Instagram naroubovat na svoje podnikání. 🤑 

Věřila jsem, že Instagram může být účinným nástrojem pro navazování kontaktů, budování vztahů a vytváření užitečných spojení se zákazníky. A věřím v to i dodnes.

Začínám se jako jedna z prvních v České republice specializovat ryze na Instagram a jeho marketingové využití.

Je toho moc! Potřebuju posilu 😫

Je rok 2017 a sama to nezvládám.

Školím, přednáším, prezentuju se, řeším byznys. Nezvládám sedět jedním zadkem na všech židlích a neumím se naklonovat.

Postupně do týmu přibírám Ondru. Společně se nejdřív učíme fungovat jako skvěle seřízený stroj. Je to fuška! 😄 

Netajíme se tím, že kromě práce spolu i žijeme. A skloubit práci pro vlastní značku i život pod jednou střechou dá zabrat i ostříleným profíkům.

Rozšiřujeme své služby o praktické workshopy a audit Instagram účtu.

O dalších 5 let později

Vývoj nikdy nekončí. Jedeme dál

👩🏻‍💻👨🏻‍💻 

Fungujeme plně online, ale rádi za vámi přijedeme také osobně. Nebojte se na nás obrátit, ať už jste odkudkoliv.

Ukazuje se, že máme co nabídnout i zkušeným kolegům z oboru. Stále více se na nás obrací profesionálové z oblasti marketingu s žádostí o pomoc a zpětnou vazbu.

Firmy si nás zvou, abychom jim pomohli se sestavením a kompletním proškolením interního týmu pro správu Instagramu s přesahem do ostatních sociálních sítí.

Nejčastěji zefektivňujeme procesy ve firmách i u jednotlivců. Požadavky na správu Instagramu jsou rok od roku vyšší a náplň práce většiny není jen Instagram.

Vracíme se ke svým kořenům! Po dvou letech pandemie opět lidem pomáháme tvořit fotky a videa, bez kterých žádný instagramový účet nemůže fungovat. Fotíme, natáčíme a učíme to na workshopech.

Pár stručných referencí

Náš vliv pociťuje nespočet podnikatelů a firem, kteří se učí využívat Instagram novými a inovativními způsoby

Petra Dlouhá
Throttle Punks s.r.o.

Katku s Ondrou jsem oslovila před necelým rokem jakožto podprůměrný uživatel IG, který chtěl dostat firemní profil na úplně jinou úroveň. Dostala jsem nejdřív pěknou “čočku”, ale pak taky spoustu rad, tipů a doporučení. Ale hlavně pochopení, o čem vlastně IG je a jak s ním pracovat. A že je to občas pěkná dřina.

Katka za nikoho nic neudělá. Je to nekompromisní, upřímná mentorka, která neslibuje modré z nebe. Školení jsou velmi praktická a užitečná, rozhodně se vyplatí do nich zainvestovat.

Spolupráce s Katkou není jen o tom mít hodně navštěvovaný a nablýskaný profil, ale v mém případě i sledující, ze kterých se stali opravdoví zákazníci, se kterými jsem i díky IG neustále v kontaktu.

Linda Tomsa Kalašová
Copywriterka, redaktorka,

PR manažerka,
Specialistka na webový obsah
a sociální sítě

Sociálním sítím, copywritingu a online marketingu se věnuju už řádku let. Bez ohledu na to, jak dlouho to už dělám a kolik mám zkušeností, potřebuju neustále nové podněty, inspiraci a po tolika letech občas i nakopnutí.

BGRAM mi doporučila citronová Lucie Zitterbartová a teď doporučuji BGRAM pro změnu já. Komu? Všem, kteří se chtějí nechat školit profíkem s přátelským přístupem. Katka je člověk, se kterým bych zašla na skleničku vína a zároveň člověk, který inspiruje, je plný zajímavých nápadů a dokáže je nenuceně předat dál. Nenuceně umí předat i případnou kritiku, která nakonec vyzní tak, že zas takový blbec v tom svém oboru nejste.

Děkuji za podnětné nápady!

Seznamte se s naší DNA 🧬 

Organický růst není utopie

Zaměřujeme se na přirozený strategický růst instagramového účtu, který z dlouhodobého hlediska skutečně funguje, což je skvělá zpráva nejen pro vaši peněženku.

Instagramová etika

Nebudeme vás učit, jak pracovat s roboty, jak využívat „black hat“ taktiky nebo jak spamovat Instagram. Naše rady jsou v souladu s pravidly Instagramu a proto dlouhodobě fungují.

Nehonit se za srdíčky

Pokud jsou pro vás lajky na Instagramu jedinou metrikou úspěchu, pak nejsme pro vás. Namísto počtu lajků a followerů se zaměřujeme na budování relevantního publika a generování leadů.

Víc než jen školení

Udělat špičkové školení Instagramu je pro nás standard. Naše odbornost však často začíná dávno předtím, než na Instagram svoji značku nebo podnikání „vpustíte“. Dokážeme odborně zhodnotit, jestli jste „materiál pro Instagram“ a zdali vám povaha vašeho podnikání, lidské zdroje a schopnosti umožní prezentovat se bez narušení chodu vašeho podnikání.

Není to koníček, je to profese

Osmým rokem se naplno věnujeme pouze Instagramu! Podílíme se na alfa i beta testování Instagramu pro iOS i Android, testujeme novinky a strategie napříč různými obory, jezdíme za vámi do firem, spolupracujeme s těmi nejlepšími odborníky a neustále se vzděláváme.

Je to naše srdcovka

Používáme ho už od jeho začátků. Je to jediná sociální síť, kterou používáme každý den. Téměř každý příspěvek zde vytvořený je něco krásného a vy tak získáváte příležitost něco říct – a náklady jsou takřka nulové.

Práce je důležitá, ale…

Bez rovnováhy není úspěch

Příroda je náš druhý domov v jakémkoliv ročním období. Milujeme výlety, ať už je odšlapeme pěšky nebo na koloběžkách.

Zbožňujeme relax u filmu nebo seriálu. Nejradši máme sci-fi a zahraniční komedie. Nejlíp obojí dohromady.

Katka si ujíždí na svojí zelené džungli, která se nám pomalu nevejde domů.

Ondra si volný čas zpříjemňuje gamingem. Nejlíp, když jde o hry ze světa Star Wars. Je totiž jejich věrným fanouškem už od dětství.

SpeedySokoke

Chief Wellbeing Officer

😻 

Instagramu vládnou koťátka. Jsme #CatPeople

Speedy nemá pozici šéfa dobré nálady v BGRAMu náhodou. Kočky plemena sokoke dokáží být nejen mazlíčkem, ale i psychologem. Umí totiž skvěle vycítit náladu člověka a podle toho se chovat. Navíc jsou velmi „upovídané“ a to máme rádi.

Naše služby

Co pro vás můžeme udělat

Školení

Ideální způsob, jak naučit jednotlivce i firemní týmy různých velikostí využívat maximum z Instagramu nejen pro marketingové účely.

Vše o školení

Správa účtu

Podpořte svou značku díky profesionální správě. Zajišťujeme tvorbu obsahu, komunikaci se sledujícími, optimalizaci pro růst, tvorbu strategie a kampaní.

Napište nám

Konzultace

Potřebujete řešit konkrétní téma? Pomůžeme vám při rozhodování a poskytneme informace, které potřebujete ke splnění vašich cílů.

Více o konzultaci

Revize účtu

Náš audit spolehlivě odhalí, jak výkonný je váš Instagram a kde jsou vaše rezervy. Vše online a s konkrétními radami pro zlepšení.

Chci audit

Nevíte si rady, která z našich služeb bude pro vás nejvhodnější?

Využijte krátkou bezplatnou telefonickou konzultaci 📞 

Nechte nám na sebe kontakt.
Ondra vám nejpozději do 2 pracovních dnů zavolá