‹ Zpátky na blog

Kolik profilů na Instagramu můžete mít v jednom telefonu?

Mít jenom jeden profil nebo třeba 10? Obojí je možné. Jak ale spravovat více účtů na Instagramu a nezbláznit se z toho? 

Každý jeden instagramový profil je vždy vázaný na 1 e-mailovou adresu nebo 1 telefonní číslo. Nemůžete mít 4 Instagramové profily na 1 e-mail.

To si musíte na začátku hned rozmyslet a pak se můžete pustit do zakládání profilů.

Pokud se chystáte zakládat více profilů, doporučovali bychom vám registraci z desktopové verze Instagramu(na počítači/notebooku).

 

Max. 5 profilů v 1 zařízení

Jeden mobilní telefon vám umožní najednou obsluhovat max. 5 Instagramových profilů, mezi kterými můžete pohodlně přepínat 1 kliknutím bez nutnosti neustále zadávat přihlašovací údaje.

Existují modely telefonů, které umí i více profilů v telefonu, budete to muset zjistit u vašeho oblíbeného prodejce telefonů.

 

 • V aplikaci jděte do svého profilu a nahoře v místě, kde vidíte název svého profilu, uvidíte také šipku nahoru, klikněte na jméno svého profilu a vyběhne vám menu s volbou “+ Přidat účet”.
 • Pak už jen stačí zadat přihlašovací údaje k účtu, který chcete přidat a je to.
 • Tímto způsobem si můžete přidat max. 5 profilů, mezi kterými budete přepínat.
 • Pokud chcete odebrat přidaný Instagramový účet, stačí se odhlásit.
 • To uděláte v nastavení (přes ozubené kolečko nahoře vpravo), sjedete až dolů na nabídku Odhlásit se z [uživatelské jméno] nebo Odhlásit se ze všech účtů.
 • Když se odhlásíte ze všech účtů, dojde k odebrání všech přidaných účtů.

Přepínání na 2 kliknutí

Stejně tak jednoduše můžete přepínat mezi profily kdykoliv potřebujete bez nutnosti neustále se přihlašovat.

A dokonce máte 2 způsoby. Buď kliknutím v profilu nahoře na vaše uživatelské jméno nebo zrychleně dole v liště – stačí dlouze podržet ikonku vašeho profilu a vyskočí vám nabídka se všemi vašimi profily.

 

Jaká upozornění vám budou chodit?

Pokud jste si u všech účtů zapnuli upozornění (většinou to Instagram nastavuje automaticky), budou vám chodit všechna upozornění. Nemusíte mít obavy, že byste nevěděli, ke kterému profilu dané upozornění patří. Na začátku vždy uvidíte v [hranatých závorkách] jméno profilu, pro které upozornění je. Navíc přímo z notifikací se prokliknete do konkrétního profilu.

 

Někdy se vám při prokliknutí z notifikace do účtu může objevit hláška ve smyslu „Vlastník účtu se nejspíš odhlásil nebo změnil heslo“.

Nebuďte z toho hned vyděšeni a jděte na profil a znovu se přihlaste.

Netušíme, proč se tohle stává, ale nejste první a Instagram nikde neuvádí důvod. Zjevně „prevence“ před případnou krádeží profilu.

 

7 thoughts on “Kolik profilů na Instagramu můžete mít v jednom telefonu?

 1. Petr píše:

  Dobrý den, měl bych dotaz ohledně Lateru.com. Nevíte zda mohu na later.com spravovat více instagramových, případně facebookových profilů na jednou? V současné době mám na instagramu 3 profily, které spravuji pod jednou e-mailovou adresou.

 2. Jarda píše:

  Zdravím. Mám na Vás dotaz. Mám soukromý účet na instagramu. Na Facebooku spravuji jak svůj soukromý účet, tak stránku moji restaurace. Restauraci jsem založil účet na instragramu. Ten jsem dle návodu propojil se stránkou na facebooku na firemní účet. Bohužel mi aplikace(instragram) vždy při přidávání fotky na instragram spadne. Jakmile účet přepnu na soukromý, tak vše funguje. Nevíte, čím by to mohlo být? Předem děkuji za odpověď.

  • Katka Pavlíčková píše:

   Jardo zdravím vás. Tak to je prapodivné chování a přiznám se, že jsem se s tím ještě nesetkala. Zkusila bych aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat a vyzkoušet to. Vím, že jste psal, že když přepnete na soukromý účet, tak vše funguje. Znamená to tedy, že jste stejný typ zdroje (fotka, video) zkusil nahrát na soukromý profil? Otestujte si tohle, jestli není chyba spíš ve zdroji, který chcete zveřejnit. Držím pěsti. Katka

 3. Kateřina píše:

  Dobrý den. Mám jeden takový problém. Na svém Instagramu mám více účtů, 2 používám nejvíce a z těch ostatních bývám většinou odhlášená. Včera jsem se ale potřebovala z toho jednoho mého aktivního Instagramu odhlásit. Ale když jsem se později chtěla přihlásit znovu, tak mi to nešlo, ani dnes to nejde. Píše mi to jen, že došlo k problému. Přitom heslo i uživatelské jméno mám správné, wifi je silná, signál také. Mám velký strach, že už se na něj nepřihlásím. Nevím jestli mám počkat chvíli a přihlásit se později nebo něco, ale potřebuju prosím pomoct.

 4. Filip píše:

  Dobrý den odedneška mi nejde účet nicegirlss1 – prosím o zdůvodnění . Děkuji

Článek již není možné komentovat.